Saar Music on Saaremaa suurim professionaalse heli- ja vagustehnika rentimise ja teenindamise ettevõte!

SAAR MUSIC tegeleb professionaalse heli- ja valgustehnika renditeenuse pakkumisega SAAREMAAL. Firma tegutseb alates 1987. aastast ja SAAR MUSIC OÜ-na 2007. aastast. Saar Musicu peamisteks teenusteks on keskmiste ja suurte ürituste teenindamine. Üle 30 aastase kogemusega ettevõte on teenindanud mitmeid tuhandeid üritusi ja kontserte.

Meie teenused

Helitehnika

Kasutame vaid maailma tipptootjate tehnikat, et tagada kõrge kvaliteet helinduses. Uuendame ja hoiame enda helitehnikat kõige kaasaegsemas vormis.

Valgustehnika

Tänu tipptasemel valguspargile suudame teenindada suuri lavasid ning dekoratsioonirohkeid üritusi. Anname nõu ja soovitusi valguslahenduste kasutamisel.

Projektijuhtimine

Oleme nõustanud suurüritusi projektidega. Aidanud asutustesse projekteerida seadmed ja olnud projektidel nõustajateks kui ka algatajateks.

Saar Music

Saar Music jaoks on kõige tähtsam teenindus ja kvaliteet. Selleks, et kontserdi või ürituse korraldaja ei peaks muretsema tehnilise poole eest on Saar Music võtnud selle kõik enda hoole alla. Tänu kõrgele kvaliteedile ja pikaajalisele kogemusele oleme saavutanud Saaremaal suurte kontsertide korraldajate usalduse. Üritus või kontsert on külastajale emotsiooni pakkumine ja teame, kuidas seda teha.

Ivo Aksiim